Online Eğitime Başlıyoruz! Ziya Selçuk'un öğrencilerimiz için yaptığı paylaşım c - İstiklal Marşı'nın Kabulünün 99.Yılı 2019-2020 Yarıyıl Karnelerimizi Aldık Denizli Çözüm Kolejinde sınav heyecanı sona erdi Ünlü Yazar Feyza Hepçiligiler Okulumuzu Ziyaret Etti Cumhuriyetin 96. Yılı coşkuyla kutlandı HAMİ Projesinin Birincisi Çözüm Koleji Oldu LGS Türkiye Birincisi Sevban Kumral Denizli Valisi Hasan Karahan Tarafından Ödüllendirildi LGS Türkiye Birincisi Yine Denizli Çözüm Koleji OKULUMUZ YEŞİL BAYRAK ÖDÜLÜNÜ KAZANARAK 'EKO-OKUL' OLDU Başarılı Bir Eğitim-Öğretim Yılını Daha Geride Bıraktık Antalya'da doya doya eğlendik Çözümde Mezuniyet Coşkusu 23 NİSAN COŞKUSU Bisiklet Yarışları'na Denizli Çözüm Koleji Damga Vurdu HAMİ PROJESİ KAPSAMINDA OKULUMUZ HEYETİ ÇAL ANADOLU LİSESİNE GİTTİ OKULUMUZ İLE ÇAL ANADOLU LİSESİ ARASINDA HAMİ PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANMIŞTIR. Öğrencilerimiz İstanbul Çıkartmasında 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104. Yıl Dönümü Pi Günü Etkinliklerimiz Çözüme Giriş Sınavına Yoğun İlgi Çözüme Giriş Sınavı Sonuç Açıklama Tarihi Tanımsız Okulumuz 2. Beyaz Bayrağını Aldı! Eko Okul Kapsamında ''Tataroğlu Kağıtçılık'' Gezisi Düzenlendi 2.Dönem Okulumuz'da Büyük Bir Heyecanla Başladı Karne Heyecanı! Şampiyon Denizli Çözüm Koleji Sağlıklı Beslenme ve Fiziksel Aktiviteler Semineri Düzenlendi ''Çözüme Giriş Sınavı'' Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı!!! Kalplerinizi Engellemeyin! Çözüm Koleji'nden İzmir Çıkartması Onlar Bizim Herşeyimiz.... Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. Hayvan Barınağı Çözüm Koleji İle Renklendi Çözüm Koleji'nde 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Steam Maker Derslerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor ÇÖZÜM KOLEJİ ORGAN BAĞIŞI HAFTASI DENİZLİ ÇÖZÜM KOLEJİNDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI Cumhuriyet Turnuvası Başladı İlk Değerlendirme Sınavımızı Bitirdik İlk Okul Zilimiz Çaldı! 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜNLÜK ZAMAN ÇİZELGEMİZ YAYINLANDI Oryantasyon Dönemi Başladı Sayın Valimize Ziyaret Okulumuz yapılan incelemeler sonucunda 100 tam puan alarak beyaz bayrak almaya hak kazanmıştır. ÇÖZÜM KOLEJİ 5. Ve 6. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri ile #eko #okulolarak sosyal sorumluluk Üniversiteye Giriş Sınav Sisteminde Yapılan Değişiklikler 2017 TEOG TERCİH ROBOTU YGS-LYS SİSTEMATİK TERCİH


Denizli Çözüm Koleji Kabul ve Bursluluk Sınavı rekor bir katılımla başladı. 2 gün ve 6 oturumda gerçekleşen sınavlarda 2 bin 500 öğrenci başarılı olmak için çaba harcadı.

Denizli'nin köklü eğitim kurumlarından olan Denizli Çözüm Koleji’nin bir ay önceden duyurduğu Kabul ve Bursluluk Sınavı rekor öğrenci katılımıyla sona erdi. Toplam 6 oturumda  2 bin 500 öğrenci sınav salonunda başarılı olmak için ter döktü. 4 ile 11. sınıf aralığındaki öğrencilerin katılabildiği Kabul Sınavının oturumları Kolejin Merkezefendi İlçesi'ndeki kampüsünde tamamlandı. Öğrenciler sınavda iken aileleri de dışarıda heyecanlı bekleyişini sürdürdü.

“SINAVA İLGİDEN MEMNUNUZ”

Denizli Çözüm Koleji Kurucu Ortakları'ndan İsmail Kıyak, bu yıl rekor bir katılım yaşandığını belirterek, yeni gelecek öğrencileri aralarında görmek için sabırsızlık duyduklarını ifade etti. Kıyak, "4 Ocak itibariyle bin 200 öğrencimiz ter dökmeye başladı. Yarın da bin 300 öğrencimiz sınavımıza girecek. 4. sınıftan 11. sınıfa kadar olan bursluluk sınavımızda hemen hemen her öğrencimizin aldığı puana göre bursluluk imkanı olacak. Öğrencilerimizin hepsine başarılar diliyoruz” diye konuştu.

“AMACIMIZ ÖĞRENCİLERİ HAYATA HAZIRLAMAK"

Çözüm Koleji olarak öğrenciler hem bugüne hem de yarınlara hazırladıklarını belirten Kıyak; “Hedefimiz öğrencilerimizin ilerleyen yıllarda yapacakları iş her ne olursa olsun onların önünü açacak kazanımları kazandırmaktır. Bu noktada da biz öğrencilerimize ciddi manada destek olmaya çalışıyoruz. İlerleyen yıllarda çok daha kendilerine güvenen, özgüvenli, düşündüklerini karşı tarafa doğru şekilde aktarabilen, beyninden geçen cümleleri doğru bir şekilde kurgulayıp, anlatmak istediklerini doğru şekilde aktaran öğrenciler yetiştiriyoruz. Çünkü Çözüm olarak, öğrencilerimizin genel kültürlü ve geniş vizyonlu bireyler olarak hayatlarını sürdürmelerini önemsiyoruz. Öğrencilerimizin hem bugüne hem de yarına hazırlıyoruz” diye konuştu.