2019-2020 Yarıyıl Karnelerimizi Aldık Denizli Çözüm Kolejinde sınav heyecanı sona erdi Ünlü Yazar Feyza Hepçiligiler Okulumuzu Ziyaret Etti Cumhuriyetin 96. Yılı coşkuyla kutlandı HAMİ Projesinin Birincisi Çözüm Koleji Oldu LGS Türkiye Birincisi Sevban Kumral Denizli Valisi Hasan Karahan Tarafından Ödüllendirildi LGS Türkiye Birincisi Yine Denizli Çözüm Koleji OKULUMUZ YEŞİL BAYRAK ÖDÜLÜNÜ KAZANARAK 'EKO-OKUL' OLDU Başarılı Bir Eğitim-Öğretim Yılını Daha Geride Bıraktık Antalya'da doya doya eğlendik Çözümde Mezuniyet Coşkusu 23 NİSAN COŞKUSU Bisiklet Yarışları'na Denizli Çözüm Koleji Damga Vurdu HAMİ PROJESİ KAPSAMINDA OKULUMUZ HEYETİ ÇAL ANADOLU LİSESİNE GİTTİ OKULUMUZ İLE ÇAL ANADOLU LİSESİ ARASINDA HAMİ PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANMIŞTIR. Öğrencilerimiz İstanbul Çıkartmasında 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104. Yıl Dönümü Pi Günü Etkinliklerimiz Çözüme Giriş Sınavına Yoğun İlgi Çözüme Giriş Sınavı Sonuç Açıklama Tarihi Tanımsız Okulumuz 2. Beyaz Bayrağını Aldı! Eko Okul Kapsamında ''Tataroğlu Kağıtçılık'' Gezisi Düzenlendi 2.Dönem Okulumuz'da Büyük Bir Heyecanla Başladı Karne Heyecanı! Şampiyon Denizli Çözüm Koleji Sağlıklı Beslenme ve Fiziksel Aktiviteler Semineri Düzenlendi ''Çözüme Giriş Sınavı'' Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı!!! Kalplerinizi Engellemeyin! Çözüm Koleji'nden İzmir Çıkartması Onlar Bizim Herşeyimiz.... Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. Hayvan Barınağı Çözüm Koleji İle Renklendi Çözüm Koleji'nde 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Steam Maker Derslerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor ÇÖZÜM KOLEJİ ORGAN BAĞIŞI HAFTASI DENİZLİ ÇÖZÜM KOLEJİNDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI Cumhuriyet Turnuvası Başladı İlk Değerlendirme Sınavımızı Bitirdik İlk Okul Zilimiz Çaldı! 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜNLÜK ZAMAN ÇİZELGEMİZ YAYINLANDI Oryantasyon Dönemi Başladı Sayın Valimize Ziyaret Okulumuz yapılan incelemeler sonucunda 100 tam puan alarak beyaz bayrak almaya hak kazanmıştır. ÇÖZÜM KOLEJİ 5. Ve 6. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri ile #eko #okulolarak sosyal sorumluluk Üniversiteye Giriş Sınav Sisteminde Yapılan Değişiklikler 2017 TEOG TERCİH ROBOTU YGS-LYS SİSTEMATİK TERCİH


Denizli Çözüm Koleji, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. yıl dönümünü görkemli bir gösteriyle kutladı. Cumhuriyet temasıyla öğrencilerin müzik, drama ve dans performanslarını içeren kutlama etkinliğini salonu dolduranlar coşkuyla alkışladı. Gösterileriyle duygusal anlarda yaşatan öğrencilerin, kadına yönelik şiddeti kınarken, Türk kadının başarısını ortaya koyduğu tiyatral gösteri de büyük beğeni topladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 96. yılını Denizli Çözüm Koleji, coşkulu bir gösteri ile kutladı. Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen Cumhuriyet kutlaması törene Denizli Çözüm Koleji Kurucuları İsmail Kıyak ve Gökhan Aydın, Okul Müdürü Muzaffer Çeven, Çözüm Koleji Ortaokul Müdürü Kadriye Kıyak, veliler, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

“CUMHURİYETLE GÜÇLENİYORUZ”

Etkinliğin açış konuşmasını yapan ve Türkiye ‘nin Cumhuriyet ile gücünü artırmaya devam ettiğini aktaran Çözüm Koleji  Müdürü Muzaffer Çeven, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın öneminin tarihsel sürecini paylaştı. Cumhuriyetin önemine vurgu yapan Çeven, "Cumhuriyet yönetiminde, 'akıl yürütme yöntemi' esas alınır. Kişisel değil, toplumsal kararlar ve yararlar dikkate alınır. Cumhuriyet ve demokrasi, birbirini tamamlayan yönetim sistemleridir. Cumhuriyet, devleti; demokrasi de hükümeti; akla, fenne, toplumsal ve evrensel değerlere güvenle götüren yönetim biçimleridir. Türk Milleti olarak adaletin egemen olduğu demokrasimize ve milli egemenliğimize sahip çıkmak görevimizdir. Türkiye Cumhuriyeti her zaman güçlü olanın değil, haklı olanın yanındadır. Bu her Türk’ün olmazsa olmazıdır." ifadelerini kullandı.

ÖĞRENCİLER PERFORMANSLARIYLA BÜYÜLEDİ

Cumhuriyet temasıyla öğrencilerin müzik, drama ve dans performansları izleyenleri adeta büyüledi. Cumhuriyetin 96. yılı dolayısıyla öğrencilerin uzun zamandır hazırlandığı gösteri, okul öğrencisi Buket Çoban’ın, 23 Mayıs 1919'da Halide Edip Adıvar'ın  yaptığı Sultanahmet konuşmasını canlandırması ile başladı. Kadına yönelik şiddetin kınandığı ve Türk kadının başarılarını aktaran Cumhuriyet kadınları konulu tiyatral gösteri ise, güne damgasını vurdu. Sonrasında ardı ardına dans gösterileriyle Çözüm Koleji öğrencileri izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Etkinliğin son kısmında dev okul korusunun,  Müzik Öğretmeni Zafer Kara’nın piyanodaki performansı eşliğinde söylediği şarkı ve marşlar Cumhuriyet Bayramının coşkusunu ikiye katladı. Gösteri sonunda tüm öğrencilerin sahneye hep birlikte çıkarak, izleyenleri selamladığı o anlarda ise alkış tufanı koptu. Öğrencilerin performansını izleyenler ayakta tezahüratlarla alkışladı.

 

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ...