2019-2020 Yarıyıl Karnelerimizi Aldık Denizli Çözüm Kolejinde sınav heyecanı sona erdi Ünlü Yazar Feyza Hepçiligiler Okulumuzu Ziyaret Etti Cumhuriyetin 96. Yılı coşkuyla kutlandı HAMİ Projesinin Birincisi Çözüm Koleji Oldu LGS Türkiye Birincisi Sevban Kumral Denizli Valisi Hasan Karahan Tarafından Ödüllendirildi LGS Türkiye Birincisi Yine Denizli Çözüm Koleji OKULUMUZ YEŞİL BAYRAK ÖDÜLÜNÜ KAZANARAK 'EKO-OKUL' OLDU Başarılı Bir Eğitim-Öğretim Yılını Daha Geride Bıraktık Antalya'da doya doya eğlendik Çözümde Mezuniyet Coşkusu 23 NİSAN COŞKUSU Bisiklet Yarışları'na Denizli Çözüm Koleji Damga Vurdu HAMİ PROJESİ KAPSAMINDA OKULUMUZ HEYETİ ÇAL ANADOLU LİSESİNE GİTTİ OKULUMUZ İLE ÇAL ANADOLU LİSESİ ARASINDA HAMİ PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANMIŞTIR. Öğrencilerimiz İstanbul Çıkartmasında 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104. Yıl Dönümü Pi Günü Etkinliklerimiz Çözüme Giriş Sınavına Yoğun İlgi Çözüme Giriş Sınavı Sonuç Açıklama Tarihi Tanımsız Okulumuz 2. Beyaz Bayrağını Aldı! Eko Okul Kapsamında ''Tataroğlu Kağıtçılık'' Gezisi Düzenlendi 2.Dönem Okulumuz'da Büyük Bir Heyecanla Başladı Karne Heyecanı! Şampiyon Denizli Çözüm Koleji Sağlıklı Beslenme ve Fiziksel Aktiviteler Semineri Düzenlendi ''Çözüme Giriş Sınavı'' Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı!!! Kalplerinizi Engellemeyin! Çözüm Koleji'nden İzmir Çıkartması Onlar Bizim Herşeyimiz.... Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. Hayvan Barınağı Çözüm Koleji İle Renklendi Çözüm Koleji'nde 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Steam Maker Derslerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor ÇÖZÜM KOLEJİ ORGAN BAĞIŞI HAFTASI DENİZLİ ÇÖZÜM KOLEJİNDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI Cumhuriyet Turnuvası Başladı İlk Değerlendirme Sınavımızı Bitirdik İlk Okul Zilimiz Çaldı! 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜNLÜK ZAMAN ÇİZELGEMİZ YAYINLANDI Oryantasyon Dönemi Başladı Sayın Valimize Ziyaret Okulumuz yapılan incelemeler sonucunda 100 tam puan alarak beyaz bayrak almaya hak kazanmıştır. ÇÖZÜM KOLEJİ 5. Ve 6. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri ile #eko #okulolarak sosyal sorumluluk Üniversiteye Giriş Sınav Sisteminde Yapılan Değişiklikler 2017 TEOG TERCİH ROBOTU YGS-LYS SİSTEMATİK TERCİH


                Denizli Çözüm Koleji tarafından ''Hem Geziyorum, Hem Öğreniyorum'' mottosu ile düzenlenen Antalya gezisi hem heyecanlı hem de bilgi dolu geçti.

          Geziye ülkemizin en eğlenceli kar etkinliklerinin düzenlendiği ortamlar arasında yer alan Kar Dünyası ile başlayan öğrenciler , sıcak bir iklime sahip olan Antalya’da, kar dünyasının dışı 35 derecelere kadar çıkar iken, iç ortamda soğuk karların tadını çıkarttı.Daha sonra dünyanın en büyük ''Tünel Akvaryumu''nu gezen öğrenciler okyanus, göl ve nehir balıkları, Hint Okyanusu baıkları, Kızıldeniz canlılarını gözlemledi . Atlantik ve Pasifik Okyanus canlıları, atnalı yengeçleri, yılan balıkları , canlı mercanları, palyaço balıkları, denizatlarını, aslan balıklarını,  ahtapotları , dev mürenleri görebilen öğrenciler ,köpekbalıkları ile heyecenlı dakikalar yaşadılar.

Öğrenciler heyecanlı dakikaların ardından sanki bir gizli cennetteymiş gibi hissettikleri Düden Şelalesi'nde vakit geçirdiler.

Yurt dışı ve yurt içinden dünyaca ünlü heykel traşlar tarafından yapılan kum heykelleri inceleyen öğrenciler en çok merak ettikleri yer olan Ters Ev Türkiye'ye geçtiler. Sadece iç mekanı değil, dışında bulunan objelerle de ziyaretçilerin dikkatini çeken evin çatısı yerine uygulanan temel ve evin yanında havada ters asılı duran tekne öğrencilerimizi oldukça şaşırttı...

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ!