Online Eğitime Başlıyoruz! Ziya Selçuk'un öğrencilerimiz için yaptığı paylaşım c - İstiklal Marşı'nın Kabulünün 99.Yılı 2019-2020 Yarıyıl Karnelerimizi Aldık Denizli Çözüm Kolejinde sınav heyecanı sona erdi Ünlü Yazar Feyza Hepçiligiler Okulumuzu Ziyaret Etti Cumhuriyetin 96. Yılı coşkuyla kutlandı HAMİ Projesinin Birincisi Çözüm Koleji Oldu LGS Türkiye Birincisi Sevban Kumral Denizli Valisi Hasan Karahan Tarafından Ödüllendirildi LGS Türkiye Birincisi Yine Denizli Çözüm Koleji OKULUMUZ YEŞİL BAYRAK ÖDÜLÜNÜ KAZANARAK 'EKO-OKUL' OLDU Başarılı Bir Eğitim-Öğretim Yılını Daha Geride Bıraktık Antalya'da doya doya eğlendik Çözümde Mezuniyet Coşkusu 23 NİSAN COŞKUSU Bisiklet Yarışları'na Denizli Çözüm Koleji Damga Vurdu HAMİ PROJESİ KAPSAMINDA OKULUMUZ HEYETİ ÇAL ANADOLU LİSESİNE GİTTİ OKULUMUZ İLE ÇAL ANADOLU LİSESİ ARASINDA HAMİ PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANMIŞTIR. Öğrencilerimiz İstanbul Çıkartmasında 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104. Yıl Dönümü Pi Günü Etkinliklerimiz Çözüme Giriş Sınavına Yoğun İlgi Çözüme Giriş Sınavı Sonuç Açıklama Tarihi Tanımsız Okulumuz 2. Beyaz Bayrağını Aldı! Eko Okul Kapsamında ''Tataroğlu Kağıtçılık'' Gezisi Düzenlendi 2.Dönem Okulumuz'da Büyük Bir Heyecanla Başladı Karne Heyecanı! Şampiyon Denizli Çözüm Koleji Sağlıklı Beslenme ve Fiziksel Aktiviteler Semineri Düzenlendi ''Çözüme Giriş Sınavı'' Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı!!! Kalplerinizi Engellemeyin! Çözüm Koleji'nden İzmir Çıkartması Onlar Bizim Herşeyimiz.... Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. Hayvan Barınağı Çözüm Koleji İle Renklendi Çözüm Koleji'nde 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Steam Maker Derslerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor ÇÖZÜM KOLEJİ ORGAN BAĞIŞI HAFTASI DENİZLİ ÇÖZÜM KOLEJİNDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI Cumhuriyet Turnuvası Başladı İlk Değerlendirme Sınavımızı Bitirdik İlk Okul Zilimiz Çaldı! 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜNLÜK ZAMAN ÇİZELGEMİZ YAYINLANDI Oryantasyon Dönemi Başladı Sayın Valimize Ziyaret Okulumuz yapılan incelemeler sonucunda 100 tam puan alarak beyaz bayrak almaya hak kazanmıştır. ÇÖZÜM KOLEJİ 5. Ve 6. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri ile #eko #okulolarak sosyal sorumluluk Üniversiteye Giriş Sınav Sisteminde Yapılan Değişiklikler 2017 TEOG TERCİH ROBOTU YGS-LYS SİSTEMATİK TERCİH


 Merkezefendi Belediyesi’nin ‘Haydi Gençler İstanbul’a projesi kapsamında tüm 11. sınıf öğrencilerimiz İstanbul’u gezme fırsatı buldu. Sabahın ilk saatlerinde bir üniversite gezisiyle başlayarak akşamda tekne turu ile taçlanan İstanbul gezisinde öğrenciler, 1 günlük vizyon gezisinin tadını çıkardı.

Merkezefendi Belediyesi’nin önemli projelerinden olan ‘Haydi Gençler İstanbul’a projesi tüm hızıyla devam ediyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun da ‘Vizyon Gezisi’ olarak tanımladığı proje kapsamında daha şimdiden tam bin 600 öğrenci İstanbul’u gezme fırsatı buldu. Gece yola çıkan öğrenciler, sabahın ilk ışıklarında bir üniversite gezisi ile İstanbul ziyaretine başlıyor. Üniversite ziyareti sonrası öğrencilerin durağı ilçenin de adını aldığı Merkezefendi Hazretleri’nin türbesi oluyor. Türbede dua eden öğrenciler hemen sonrasında tarihi görsel anlamda en iyi tanıtabilecek olan ‘Panorama 1453 Tarih Müzesi’ni geziyor.

 

VİALAND’DA EĞLENCE ZAMANI
Panorama 1453 Tarih Müzesi gezisi ile Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethedişinin panoramik olarak resmini gören öğrenciler heyecanlı anlar yaşıyor. Hemen sonrasında ise Avrupa’da 800 park arasında en iyi 5. tema park olan Vialand’da eğlencenin doruğuna ulaşan öğrenciler gününü gün etti.

ÖĞRENCİLER FATİH’İN RÜYASI’NDA
Vialand’da çeşitli oyuncaklarda eğlenen öğrenciler, yine Vialand’da bulunan Fatih’in Rüyası’na giriyor. Merkezefendili öğrenciler Fatih’in Rüyası’nda 1453 yılında İstanbul’un fethini tekrar yaşıyor. Öğrenciler teknelerle yol alarak, surların arasından geçiyor ve kendilerini bir deniz savaşının ortasında buldu.

MUHTEŞEM TEKNE TURU
Merkezefendi Belediyesi’nin ‘Haydi Gençler İstanbul’a projesi kapsamında hem eğlenen hem de öğrenen Merkezefendili öğrencilerin vizyon gezisi muhteşem bir tekne turu eşliğindeki yemek ile taçlanıyor. Yine öğrenciler tekne turunda İstanbul’un eşsiz manzarasını izledi.

Foto Galeri İçin TIKLAYINIZ...