Online Eğitime Başlıyoruz! Ziya Selçuk'un öğrencilerimiz için yaptığı paylaşım c - İstiklal Marşı'nın Kabulünün 99.Yılı 2019-2020 Yarıyıl Karnelerimizi Aldık Denizli Çözüm Kolejinde sınav heyecanı sona erdi Ünlü Yazar Feyza Hepçiligiler Okulumuzu Ziyaret Etti Cumhuriyetin 96. Yılı coşkuyla kutlandı HAMİ Projesinin Birincisi Çözüm Koleji Oldu LGS Türkiye Birincisi Sevban Kumral Denizli Valisi Hasan Karahan Tarafından Ödüllendirildi LGS Türkiye Birincisi Yine Denizli Çözüm Koleji OKULUMUZ YEŞİL BAYRAK ÖDÜLÜNÜ KAZANARAK 'EKO-OKUL' OLDU Başarılı Bir Eğitim-Öğretim Yılını Daha Geride Bıraktık Antalya'da doya doya eğlendik Çözümde Mezuniyet Coşkusu 23 NİSAN COŞKUSU Bisiklet Yarışları'na Denizli Çözüm Koleji Damga Vurdu HAMİ PROJESİ KAPSAMINDA OKULUMUZ HEYETİ ÇAL ANADOLU LİSESİNE GİTTİ OKULUMUZ İLE ÇAL ANADOLU LİSESİ ARASINDA HAMİ PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANMIŞTIR. Öğrencilerimiz İstanbul Çıkartmasında 18 Mart Çanakkale Zaferinin 104. Yıl Dönümü Pi Günü Etkinliklerimiz Çözüme Giriş Sınavına Yoğun İlgi Çözüme Giriş Sınavı Sonuç Açıklama Tarihi Tanımsız Okulumuz 2. Beyaz Bayrağını Aldı! Eko Okul Kapsamında ''Tataroğlu Kağıtçılık'' Gezisi Düzenlendi 2.Dönem Okulumuz'da Büyük Bir Heyecanla Başladı Karne Heyecanı! Şampiyon Denizli Çözüm Koleji Sağlıklı Beslenme ve Fiziksel Aktiviteler Semineri Düzenlendi ''Çözüme Giriş Sınavı'' Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı!!! Kalplerinizi Engellemeyin! Çözüm Koleji'nden İzmir Çıkartması Onlar Bizim Herşeyimiz.... Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. Hayvan Barınağı Çözüm Koleji İle Renklendi Çözüm Koleji'nde 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Steam Maker Derslerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor ÇÖZÜM KOLEJİ ORGAN BAĞIŞI HAFTASI DENİZLİ ÇÖZÜM KOLEJİNDE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI Cumhuriyet Turnuvası Başladı İlk Değerlendirme Sınavımızı Bitirdik İlk Okul Zilimiz Çaldı! 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜNLÜK ZAMAN ÇİZELGEMİZ YAYINLANDI Oryantasyon Dönemi Başladı Sayın Valimize Ziyaret Okulumuz yapılan incelemeler sonucunda 100 tam puan alarak beyaz bayrak almaya hak kazanmıştır. ÇÖZÜM KOLEJİ 5. Ve 6. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri ile #eko #okulolarak sosyal sorumluluk Üniversiteye Giriş Sınav Sisteminde Yapılan Değişiklikler 2017 TEOG TERCİH ROBOTU YGS-LYS SİSTEMATİK TERCİH


      Denizli Çözüm Koleji tarafından ''Hem Geziyorum, Hem Öğreniyorum'' mottosu ile düzenlenen İzmir gezisi hem heyecanlı hem de bilgi dolu geçti.
     Geziye Türkiye'nin sayılı müzelerinden olan Torbalı Key Museum-Araba Müzesi ile başlayan öğrenciler, ilk defa 1885 yılında Alman makine mühendisi Karl Benz tarafından yapılan 3 tekerlekli arabadan günümüze kadar arabaların tarihsel değişimini görme ve inceleme fırsatı buldu.1886 Yılında üretilen ilk otomobilden bugüne  otomobil dünyasının 100 yılı aşkın görkemli hikayesini anlatan 130 otomobil ilgi odağı oldu. Nostaljik arabalar ile dolu müzeye girince şaşkınlıklarını gizleyemeyen öğrencilerin ilgisini en çok PORSCHE marka araçlar çekti .Daha sonra Ege- Piri Reis Gemi Müzesi'ne geçen öğrenciler müze tarafından görevlendirilen Deniz Subayları tarafından gezdirildi. Türk Donanma Tarihi hakkında bilgiler edinen öğrenciler denizaltı ve savaş gemilerinin her ayrıntısının düşünülerek sunulduğu müzede TÜRK DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI asker ve subaylarının çalışma alanlarını inceleme ve gezme fırsatı buldu.Öğrenciler tarafından en çok merak edilen ve heyecanla beklenen 30 Kasım 2008 yılında Çiğli Sasalı’daki 425 dönümlük alanda Türkiye’nin ilk Doğal Yaşam Parkı ünvanına sahip  Sasalı Hayvanat Bahçesi ve Doğal Yaşam Parkı'nda öğrenciler 120 türde: 1500 hayvanın yaşam alanını inceleyip yakından izleme şansı yakaladı.Geri dönüş yolunda Laskaris Sarayı-Kız Kulesini ziyaret eden öğrenciler Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapının korunması için yapılan koruma çalışmalarına şahit oldu.

Foto Galeri İçin TIKLAYINIZ